Equips Base

2ª CATALANA

2ª CATALANA

JORDI PEREZ  (porter)
PAU ALBERT (porter)
ADRIA PLANELLA 
DADIAN SABÉ
GUILLEM MASSA 
ORIOL FERNANDEZ 
MIQUEL FARRÉ 
JORDI BANCELLS
ALEX GALINDO
CRISTIAN MESTRES


3ª CATALANA

3ª CATALANA

PAU ALBERT (porter)
ARNAU MENCIO (porter)
GUILLEM MASSA 
ORIOL FERNANDEZ 
MARC CASADEMONT 
JOAN PLAJA 
MES REFORÇOS JUVENIL I JÚNIOR


JÚNIOR

JÚNIOR

ARNAU MENCIÓ (porter)
ANGEL ARMENGOL
JORDI BANCELLS 
CRISTIAN MESTRES 
TEO RABAL 
ALEX GALINDO 
RAUL PESCADOR
DIDAC REQUENA 
RAUL GUTIERREZ


JUVENIL

JUVENIL

ABDULAI ARIET (porter)
ANIOL MASSA
GERARD MUNSÓ
ROGER MONCUSÍ
AINA RODRÍGUEZ
CLARA MERCHANTE


INFANTIL  A

INFANTIL A

JOEL YRAOLA (porter)
NIL CASTELLS
POL BANCELLS
POL FERNANDEZ
ELOI RODRÍGUEZ
ORIOL CASASSAYAS


INFANTIL B

INFANTIL B

NIL SABINA (porter)
GONZALO SAMULIS (porter)
ALEX GARCIA
MARC PRATS
SERGI MUNSÓ
JORDI GOMEZ
NIL MERCHANTE
JOEL BANCELLS
EMMA MORALES

 


ALEVÍ

ALEVÍ

GONZALO SAMULIS (porter)
EMMA MORALES
SERGI MUNSÓ
JORDI GOMEZ
NIL MERCHANTE
JOEL BANCELLS
ALEX RAUL
ORIOL PERPIÑA


 


BENJAMÍ A

BENJAMÍ A

JUANMI (porter)
ABEL MAESTRE
ARAN FAIG
LLUC OLLER
JAN VALERO
ALVARO JIMENEZ

 


BENJAMÍ B

BENJAMÍ B

MARTÍ GUITART (porter)
ADAN FELIU
ROGER SERRA
ANGEL GARCIA
ROGER GONZALEZ
MATEO MORALES


PRE-BENJAMÍ A

PRE-BENJAMÍ A

ALEX ROMAN (porter)
MATEO ARANGO
LUCA RUIZ
ENZO BLANCO
MARC SERRA
IVAN MESA


PRE-BENJAMÍ B

PRE-BENJAMÍ B

VICTOR IOAN 
ARAN GALLEGO 
DAVID CAROL ISMAILOVA 
DEREK PEREZ FLOREZ 
BIEL AGELL CURSA 
ADRIAN GABRIEL PAROJAN 


PRE-BENJAMÍ C

PRE-BENJAMÍ C

ROC OLLER 
POL SABINA SANCHEZ 
HUGO MAGDALENO 
MATTEO CORBETTA 
LUCA SERRANO 
YABO WU 
JAN FUENTES


PREBENJAMÍ D

PREBENJAMÍ D

FELIU MASSA 
KIARA BAYO 
ERIC SANMARTIN 
MARC SELVA 


ESCOLETA

ESCOLETA

DANIEL MAGDALENO 
POL ROMERA DE MINGO 
GAEL GOMEZ PEREZ 
BIEL PASCUAL VILA 
BRUNA PERPIÑA TABERNER 1
BIEL ROMAGUERA SERRA 
JAN ROMAGUERA SERRA 
NOEMI LISON BARTHELS 
DENIS PEREZ FLORES 
JAN RHUI 
NIM BLANCO 
MARC ROMAN 
LEO SANCHEZ


OK LLIGA PLATA SUR

Dissabte 2 de Març a les 20:00h

SD ESPANYOL

VS

SHUM FRIT RAVICH

facebook

twitter

soundcloud

instagram

Botiga oficial BOTIGA JOMA FRIT RAVICH MURALLA ÒPTICA MÇ Ajuntament Diputació ACERKO TELECOM ROLLER MAT BUROK ATMultimedia
S.H.U.M. (Secció Hoquei Unió Maçanetenca)
C/ Passeig Sant Llorenç. Pavelló Municipal
17412 Maçanet de la Selva (Girona)


Ens trobem aquí:
Política de privacitat | Avís legal | Política de cookies