Equips Base

1a.  CATALANA

1a. CATALANA

- TOMÀS RAMÍREZ (p.)
- ADRIÀ CIURANA
- MARC ROMAGUERA
- REFORÇOS

Entrenador: XAVIER BATALLER
 


JÚNIOR A

JÚNIOR A

- FRANCESC SOLÀ  (p.)
- ÀNGEL ENRÍQUEZ
- ADRIÀ PLANELLA
- ENRIC MARTÍNEZ
 -FRANCESC GARRIGA
 -ELOI ROURA

Entrenador: XAVIER BATALLER
Delegat : JOAN PLANELLA


JÚNIOR B

JÚNIOR B

-JOAN MARTÍNEZ
-MATTHIEU GOURSAEUD
-REFORÇOS

Entrenador: SERGI CODINA
Delegat: JEAN FRANCOIS GOURSEAUD


JUVENIL A

JUVENIL A

- ÒSCAR GALINDO (p)
- ALBERT FORMATJÉ
- EDU HERMOSO
- HUGO DAOIZ
- NIL TARRÉS
- SERGI PUJOL


Entrenador: SERGI CODINA
Delegats:  JORDI TARRÉS i ANTONIO HERMOSO


JUVENIL B

JUVENIL B

- ÀLEX ROVIRA (p)
- DAVID ROCH
- ELOI MATAS
- ISAAC FERNÁNDEZ
- MIQUEL FARRÉ
- XAVI BARRANCO 

Entrenador: XAVIER BATALLER
Delegat: JOSÉ FERNANDEZ
             


JUVENIL C

JUVENIL C

- GERARD GIRBAU  ​
- MARC TORRES
- ORIOL TORRES ​
- RAFAEL RAMÍREZ
- REFORÇOS
 
Entrenador: QUIM RUBIO
Delegat: MARC GIRBAU


INFANTIL A

INFANTIL A

- ARNAU GÓMEZ(p.)
- JORDI RUHÍ (p)
- ÀLEX SORIANO
- ARNAU PI
- GERARD BADIA
- MARC GARCÍA
- QUIM PLANELLA
 

Entrenador: SERGI CODINA
Delegat: MIQUEL A. GÓMEZ


INFANTIL B

INFANTIL B

- ÀLEX FERNÁNDEZ (p.)
- ALBERT PUMAR ​
- ALBERT RASET
- MARTÍ IBAÑEZ
- ORIOL LLORENS
- XEVI EGEA

Entrenador : XEVI MARTÍ
Delegada: ROSA HERNANDEZ
                
                
 


ALEVÍ A

ALEVÍ A

- MARC GRANADOS (p)
- ÀLEX BANCELLS
- ÀNTON VEHÍ
- ARNAU MUNSÓ
- JAN GIRBAU
- KACPER ROKICKI
- MARC RODRÍGUEZ

Entrenador: XAVI LLADÓ
Delegat: XEVI VEHI
                


ALEVÍ B

ALEVÍ B

- JORDI VIDAL (p)
- DANIEL TRECCAGNOLI ​
- GUILLEM MASSA
- IVET JIMÉNEZ
- JOEL BARRANCO
- NÚRIA RUHÍ
- ORIOL COSTA
- ORIOL FERNÁNDEZ

Entrenador: QUIM RUBIO
Delegats: JOSEP COSTA i SALVATORE  TRECCAGNOLI       ​


BENJAMÍ A

BENJAMÍ A

- ALEIX PRATS (p)
- MARIA CASTELL
- MARTINA MASSA
- MAX PAYÁS
- REFORÇOS

Entrenador: XAVI LLADÓ
Delegat: CARLES CASTELL


BENJAMÍ B

BENJAMÍ B

- ÀLEX GALINDO
- ADRIÁN REBOLLO ​
- JORDI BANCELLS
- ORLIN DIMITROV
- ROGER MUNSÓ
- REFORÇOS

Entrenador: XEVI MARTÍ
Delegat: JORDI MUNSÓ


PREBENJAMÍ A

PREBENJAMÍ A

- ADRIÀ ÁLVAREZ (p.)
- ANIOL MASSA ​
- ARAN SIRERA
- DAVID DATEBASHVILI
- GERARD MUNSO
- ISCLE BATLLOSERA
- MARTÍ FELIU

Entrenador: QUIM RUBIO
Delegat: DAVID MUNSÓ
                


PREBENJAMÍ B

PREBENJAMÍ B

- AINA RODRÍGUEZ ​
- CLARA MERCHANTE
- GUILLEM MATAS
- JÚLIA CASTELLS
- MARC VEGUILLAS
- MATÍAS FERNÁNDEZ
- ROGER BANCELLS

Entrenador: ADRIÀ CIURANA
Delegat: XAVI MERCHANTE


PREBENJAMÍ INICIACIÓ

PREBENJAMÍ INICIACIÓ

- ARNAU ÀLVAREZ (p)
- ALGUER SIRERA ​
- ELOI RODRÍGUEZ
- MARC PRATS
- NIL CASTELLS
- POL BANCELLS
- POL FERNÁNDEZ
- GENÍS BATLLOSERA



Entrenador. SIMON SERRA
Delegades: ROSA Mª BANCELLS I ANNA SUQUET

 


ESCOLA DEL SHUM

ESCOLA DEL SHUM

- ARNAU JIMÉNEZ ​
- DANIEL BOURRE
- ERIC GUÀRDIA
- GORKA VALL-LLOSERA
- JOEL BANCELLS
- JORDI GÓMEZ
-  NIL MERCHANTE
- SERGI MUNSÓ
 
Entreador: SIMON SERRA
Delegat : MARC VALL-LLOSERA


MINI ESCOLA

MINI ESCOLA


 


facebook

twitter

soundcloud

instagram

Frit Ravich Grupo Maestre corsa
S.H.U.M. (Secció Hoquei Unió Maçanetenca)
C/ Passeig Sant Llorenç. Pavelló Municipal
17412 Maçanet de la Selva (Girona)


Ens trobem aquí: